Otevřená nemocnice

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771

info@nvb.cz

 Najdete nás zde.

NVB

Banner Moravskoslezská sestra 2017

prvek_kraj
zelena_firma
esf

Volná místa

mzdová účetní

Bílovecká nemocnice, a.s. nabízí volné místo: mzdová účetní

Ředitel Bílovecké nemocnice, a.s. přijme do hlavního pracovního poměru Mzdovou účetní s nástupem od 1.3.2018 nebo dle dohody:

Náplň práce:

  • Samostatné vedení mzdového účetnictví (200 - 300 zaměstnanců)
  • Evidence docházky zaměstnanců
  • Sestavování reportů a statistik
  • Správa dat v personálním systému
  • Zpracování ročního vyúčtování daní, ELDP, statistiky
  • Sledování legislativních změn týkající se mzdové problematiky
  • Komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, správa sociálního zabezpečení, FÚ, Kooperativa)

Očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • Velmi dobrá znalost mzdové problematiky, zákoníku práce a souvisejících předpisů
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Znalost programu VEMA výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a profilu kandidáta
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 ŘD, mladý kolektiv
  • Možnost ubytování v bytové jednotce
  • Zaměstnanecký program T-mobile

Písemné nabídky přijímá personální oddělení Bílovecké nemocnice, a.s., 17. listopadu 538, 743 01  Bílovec, e-mail: jana.rojickova@nvb.cz, tel: 556 771 720 nebo ekonomický náměstek josef.zajic@nvb.cz; tel: 556 771 729.