Otevřená nemocnice

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771

info@nvb.cz

 Datová schránka: p7kc5px

 Najdete nás zde.

NVB

prvek_kraj
zelena_firma
esf

Volná místa

vedoucí finanční účtárny

Bílovecká nemocnice, a.s. nabízí volné místo: vedoucí finanční účtárny

Ředitel Bílovecké nemocnice, a.s. přijme do hlavního pracovního poměru Vedoucí finanční účtárny s nástupem ihned nebo dle dohody nejpozději v termínu od 1.10.2019.

Náplň práce:

  • Evidence a účtování došlých faktur, účtování vystavených faktur, bankovních výpisů
  • Skladové uzávěrky
  • Evidence a účtování majetku
  • Každodenní spolupráce s ostatními odděleními, komunikace s odběrateli a dodavateli
  • Příprava podkladů za zpracovávané oblasti např. pro účetní, daňový audit
  • Průběžná kontrola správnosti zpracovaných účetních operací
  • Plnění stanovených termínů – měsíční a roční uzávěrky
  • Evidence a zpracovávání agendy DPH, daň z nemovitosti, silniční

Očekáváme:

  • VŠ / Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalosti v oblasti účetnictví a orientace v daňových zákonech
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Schopnost jednat s lidmi, smysl pro detail, zodpovědnost a samostatnost v řešení nejen rutinních problémů
  • Logické myšlení, pečlivost, spolehlivost a komunikativnost
  • Znalost programu QI výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a profilu kandidáta
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 ŘD
  • Zaměstnanecký program T-Mobile

Písemné nabídky přijímá personální oddělení Bílovecké nemocnice, a.s., 17. listopadu 538, 743 01  Bílovec, e-mail: jana.rojickova@nvb.cz, tel: 556 771 720 nebo ekonomický náměstek josef.zajic@nvb.cz; tel: 556 771 729.