Otevřená nemocnice

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771

info@nvb.cz

 Datová schránka: p7kc5px

 Najdete nás zde.

NVB

Volná místa

nutričního terapeuta

Bílovecká nemocnice, a.s. přijme do pracovního poměru nutričního terapeuta

Pracovní náplň:

  • sestavování jídelních plánů a předpisů stravy vč. propočtů energetické hodnoty jídel, normování spotřeby surovin na výrobu jednotlivých jídel, zpracovávání nutriční anamnézy a nutričních postupů
  • stanovovat nutriční diagnózu, intervenci, monitoring a hodnocení
  • informovat pacienty a příslušné zdravotnické pracovníky i pracovníky stravovacího provozu o změnách nutričních postupů konkrétních nemocných
  • informovat v rámci prevence nemocí o jejich předcházení i léčbě vhodnou výživou.
  • provádět vyšetření nutná k zajištění stavu výživy pacientů
  • kontrolovat, metodicky vést a organizovat přípravu stravy v souladu s poznatky zdravé a léčebné výživy ve stravovacím provoze nemocnice a v případě speciálních diet stravu připravovat
  • sestavovat jídelní plány a předpis stravy pro jednotlivé diety i pro celé zdravotnické zařízení, včetně propočtů biologické a energetické hodnoty diet

Požadavky:

  • SZŠ/VOŠ – diplom z oboru nutriční terapeut/nutriční asistent/dietní sestra
  • žadatel musí splňovat podmínky zákona č. 96/2004 Sb. o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání nutriční terapeut §15
  • praxe v oboru nutriční terapeut výhodou
  • čistý trestní rejstřík
  • výborné komunikační dovednosti, schopnost naslouchat a vcítit se do druhých
  • samostatnost, trpělivost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu v nemocnici rodinného typu.
  • pracovní poměr na plný pracovní úvazek.
  • zajímavé benefity

Kontakty:

  • Borovicová Daniela – personalista
  • +420 556 771 720
  • daniela.borovicova@nvb.cz

  • Mgr. Jana Seidlerová – hlavní sestra
  • +420 556 771 747
  • jana.seidlerova@nvb.cz