Otevřená nemocnice  
 

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771
 
info@nvb.cz

 

 Datová schránka: p7kc5px

 Najdete nás zde.

NVB

Archiv aktualit

Bílovecká nemocnice, a.s. je druhou nejlepší nemocnicí v ČR

Bílovecká nemocnice, a.s. je druhou nejlepší nemocnicí v ČR z hlediska hodnocení zaměstnanců

 

Bílovecká nemocnice, a.s. se i v letošním roce zapojila do celostátního hodnotícího projektu „Nemocnice ČR 2015“, kde byly nemocnice komplexně posuzovány ve čtyřech klíčových oblastech: Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů, Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů, Bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic a Finanční zdraví nemocnic. Do tohoto porovnávání se zapojilo celkem 156 nemocnic z celé České republiky s akutními lůžky. Projekt již po desáté pořádá nezisková organizace HealthCare Institut, která napomáhá zvyšovat kvalitu poskytované péče o pacienty v nemocnicích. 

 

A právě v oblasti bezpečnosti a spokojenosti zaměstnanců se nám podařilo jako jediné nemocnici řízené Moravskoslezským krajem dosáhnout mimořádného úspěchu. Zaměstnanci hodnotili zejména svou celkovou spokojenost, atraktivitu zaměstnavatele v regionu, vzájemnou spolupráci, možnost seberealizace a informovanost o dění a očekávaných změnách v nemocnici.

 

Tohoto ocenění si velmi vážíme. Nemocnice má k dispozici pouze 130 lůžek, ale i přes to je vnímána jako silná organizace s velkým potenciálem. Jsme rádi, že se nám daří i přes právě probíhající rekonstrukce vytvářet podmínky vedoucí ke spokojenosti zaměstnanců.  Věříme, že spokojenost zaměstnanců se pozitivně odráží také v kvalitě poskytované péče o naše pacienty.

 

Napsali o nás na MSK


Přílohy:
pdf1.místo v kraji [pdf, 926 kB]
pdf2.místo v ČR [pdf, 924 kB]
pdfBílovecký zpravodaj leden 2016 [pdf, 334 kB]
zpravodaj_leden_2016