Otevřená nemocnice  
 

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771
 
info@nvb.cz

 

 Datová schránka: p7kc5px

 Najdete nás zde.

NVB

Archiv aktualit

V Bílovecké nemocnici se bude hrát divadelní představení

V neděli 15.6.2008 ožije oddělení ONP-3 Bílovecké nemocnice divadlem. Pacientům všech lůžkových oddělení zpříjemní odpoledne divadelní představení studentů Střední zdravotnické školy v Novém Jičíně (pod vedením dobrovolnice  p. Evy Richtárové), kteří zahrají známou pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků.

Toto divadelní představení je jednou z mnoha činností, které vznikají ve spolupráci s dobrovolníky, sdruženými v organizaci ADRA se sídlem ve Frýdku – Místku.

Z  posledních akcí je třeba zmínit koncert ke Dni matek, na kterém kromě dobrovolníků vystoupily i děti z MŠ Wolkerova z Bílovce, které přišly pacientkám ke Dni matek popřát, zahrát a zazpívat lidové písničky. Děti pod vedením p. učitelky Květuše Kniezkové zahrály na flétničky a zarecitovaly. Jejich vystoupení ukončily děti ze sboru Skřivánek pod vedením p. učitelky Marcely Pilichové, které pacientkám zazpívaly a rozdaly vlastnoručně vyrobená přáníčka.

Všem účinkujícím a lidem, kteří se podílejí na organizaci podobných akcí, je nutné vyjádřit velké uznání a  podporu. Část svého volného času věnují bezmocným lidem, kteří jsou často dlouhodobě upoutáni na lůžko. Pro ně je každé rozptýlení z denní rutiny vítanou změnou. Nezbývá než všem dobrovolníkům alespoň vzkázat – upřímně Vám děkujeme.

  

Sekretariát ředitele Bílovecké nemocnice, a.s.

Bc.Mikušiaková S.