Otevřená nemocnice  
 

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771
 
info@nvb.cz

 

 Datová schránka: p7kc5px

 Najdete nás zde.

NVB

Archiv aktualit

Zvládáme přívaly sněhu

Jak je vidět, na jaro si ještě budeme muset počkat. I když někteří naši předkové prý považovali za nástup jara už 24. únor, jiní pak 12. březen (viz rčení Na svatého Řehoře, líný sedlák, který neoře.).

V posledních dnech je sněhu tolik, že kromě ladovské idyly nám dává především pořádně zabrat. Málokterý autobus jede podle jízdního řádu, automobily se brouzdají a klouzají, totéž si zažíváme my - tzv. chodci na chodnících a cestách necestách.

 

Ani naši nemocnici paní Zima nevynechala a nadílky sněhu si tu může každý užít do sytosti. Myslím tím obrazně a co se pohledu na zasněžený areál včetně zeleně týče.

Nadílka sněhu a její zvládnutí je pro běžný provoz nemocnice každodenním úkolem pro čtyři zaměstnance údržby. Kromě frézy a zahradního traktoru s radlicí slouží i lopata - jinak to na chodnících ani nejde. Takže se každý z těch čtyř určitě zapotí, aby bylo vše připraveno pro každodenní provoz. Myslím, že se to daří, jak je vidět z fotografií. Kromě toho se ještě musejí odstranit rampouchy a sníh z rovných střech...

 

Všichni, kteří Vám, našim pacientům, umožňují přístup do nemocnice bez problémů, si zaslouží poděkování.

 

Marie Dlabalová, tisková mluvčí

24. 2. 2009

 

Vážení pacienti a návštěvníci naší nemocnice, pokud  přesto není vše podle Vašich představ, omlouváme se.

Vaše připomínky rádi uvítáme na tel. 602 557 723, p. Libor Tisovský, provozní náměstek.