Otevřená nemocnice  
 

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771
 
info@nvb.cz

 

 Datová schránka: p7kc5px

 Najdete nás zde.

NVB

Archiv aktualit

Rozloučení s létem

Páteční akce v areálu bílovecké nemocnice odpovídala jejímu názvu - léto totiž zakabonilo svoji tvář a tak kvůli dešti musely být přesunuty soutěže pro děti do nemocniční klubovny. Dětem to ale nevadilo, v bílém plášti a s kufrem první pomoci si zahrály na pány doktory, obvazaly rány, v soutěžech zručnosti donesly kuličku do cíle, také šaškovi se strefily bez problémů do pusy. 

Místní dechovka Rozmarýnka zahrála s chutí, jak je to jejím zvykem. I děti ze souboru Flétničky z místní mateřské školy na Wolkerově ulici předvedly své pásmo na standardní úrovni. Patří jim poděkování.

Tanečnici Margaritě sice ve slušivém oblečení moc teplo nebylo, ale přesto při břišním tanci odhodila střevíčky a tančila na pódiu boso.

Šermíři a lapkové z Vítku tentokrát předvedli pásmo inspirované Harrym Potterem, sokolníci z Bohumína všechny uchvátili perfektním výkonem při práci s dravci.

Závěr odpoledne patřil vystoupení Zdeňka Manna, který všem předvedl, že i v šedesátce lze "zůstat v duši klukem", jak zní název jedné z jeho písní a dále pak skupině HEC z Krmelína.

Účastníky setkání přišli pozdravit kromě starostky města Bílovce Ing. Sylvy Kováčikové také náměstek hejtmana pro zdravotnictví Karel Konečný a Ing. Petra Eliášová, ředitelka odboru zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje.

Je potěšitelné, že se Rozloučení s létem zúčastnili i dobrovolníci (Dobrovolnické centrum ADRY), kteří si vzali na starost některé pacienty.

 

Vedení nemocnice děkuje sponzorům, kteří podpořili tuto akci. Jmenovitě:

DENAS color, a.s.; Martek Medical, a.s.; ORTHO - D.I.D., spol. s r.o.; Fénix Brno, spol. s.r.o.; Brojler Velké Albrechtice, s.r.o.; Sugal Bílovec, s.r.o.; Ovocentrum V+V, s.r.o.; Pekárna Fišer a synové, spol. s r.o.; Nowaco Czech republic, s.r.o.; Interiérdílo Petr Dvořák; Provident financial, s.r.o.; Van Gansewinkel, a.s.; ADRA; N - text groupe

 

 

Marie Dlabalová

7. 9. 2009