Otevřená nemocnice  
 

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771
 
info@nvb.cz

 

 Datová schránka: p7kc5px

 Najdete nás zde.

NVB

Akce

Seminář - Aktuality v péči o pacienty v Bíloveckém regionu

Tematicky velmi bohatý lékařský seminář proběhl ve středu 8. června 2016 v zasedací místnosti Bílovecké nemocnice, a.s. Aktuality v péči o pacienty v Bíloveckém regionu, to bylo téma číslo jedna. Seminář byl organizovaný v rámci postgraduálního vzdělávání a pořádalo jej Okresní sdružení České lékařské komory v Novém Jičíně.

 

Odborným garantem akce byla MUDr. Vlasta Nováková. Sešli se lékaři pracující v Bílovecké nemocnici, a.s., lékaři pracující v okolních nemocnicích a ambulantní specialisté. Společné odpoledne zahájil náměstek ředitele pro lékařskou péči MUDr. Tomáš Nykel. Se svou přednáškou na téma Péče o angiologické pacienty vystoupil zastupující primář Interního oddělení Bílovecké nemocnice, a.s. MUDr. Zbyněk Vlček. Dalším tématem byla Artroskopie kolenního kloubu, kterou zájemcům přednesl MUDr. Jan Andrle, zástupce primáře Chirurgického oddělení.

Možnosti a limity následné péče bylo téma pro primářku Oddělení následné péče MUDr. Dagmar Palasovou a s možnostmi diagnostiky a prezentace RTG pracoviště odpoledne obohatila MUDr. Eva Bezunková vedoucí lékařka Radiodiagnostického oddělení.

 

Zájemci si mohli prohlédnout také nově rekonstruované prostory Bílovecké nemocnice, a.s., které budou sloužit klientům Oddělení následné péče a pacientům Rehabilitačního oddělení, a které jsou finančně podpořeny z programu švýcarsko-české spolupráce. Slavnostní otevření se předpokládá na konec měsíce září 2016.

 

Ing. Magda Otáhalová

tisková mluvčí