Otevřená nemocnice  
 

 Bílovecká nemocnice, a.s.
 17. listopadu 538
 743 01 Bílovec

tel.:
556 771 771
 
info@nvb.cz

 

 Datová schránka: p7kc5px

 Najdete nás zde.

NVB

Návštěvní hodiny

 

Návštěvní hodiny v naší nemocnici nejsou stanoveny. V zásadě je možno navštívit pacienta kdykoli, apelujeme však na návštěvníky, aby brali ohled na provoz zdravotnického zařízení i ostatní pacienty a nevolili termín své návštěvy například v noci.

Výjimkou je oddělení JIP - návštěvy jsou zde povoleny v pracovní dny pouze od 15:00 do 17:00 hodin po dobu maximálně 15-ti minut a o víkendech a svátcích od 13:00 do 15:00 hod. Tyto návštěvy nutno dohodnout s lékařem.
V mimořádných případech (období chřipkových epidemií apod.) je nutné omezit nebo i vyloučit návštěvy. O zákazu návštěv z důvodů např. chřipkové epidemie Vás budeme na našich stránkách aktuálně informovat.

K ostatním situacím Vám poskytne vysvětlení personál příslušného oddělení.
Především z hygienických důvodů nedoporučujeme brát na návštěvy děti do 10-ti let.

Požádejte své příbuzné a známé, aby se chovali při návštěvách ohleduplně a respektovali i ostatní pacienty, kteří jsou upoutaní na lůžko a jejichž zdravotní stav vyžaduje klid. Pokud bude mít některý z pacientů na pokoji právě léčebnou nebo hygienickou proceduru, může být návštěva požádána, aby opustila pokoj. Prosíme návštěvníky, aby si nesedali na nemocniční lůžka. Pokud to Váš zdravotní stav dovolí, přijímejte raději návštěvy mimo lůžkový pokoj. Věříme, že u Vás najdeme pochopení.